Visos sporto vietos Vilniuje

Pasaulinė pandemija iš mūsų kuriam laikui atėmė didžiuosius pasaulio sporto įvykius – olimpines žaidynes, futbolo, krepšinio čempionatus. Kol laukiame galimybės vėl stebėti šiuos renginius ir palaikyti savo mėgstamus atletus, užsukite į Vilniaus sporto įstaigas ir tapkite patys sau ČEMPIONAIS!

Kviečiame vilniečius naudotis vėl atsivėrusiomis aktyvaus laisvalaikio galimybėmis ir taip palaikyti ne tik savo sportinę formą, bet ir nuo karantino nukentėjusias sostinės sporto įmones. Sporto klubai bei kitos aktyvaus laisvalaikio vietos kruopščiai rūpinasi savo lankytojų apsauga, dažnai dezinfekuoja inventorių, vėdina patalpas ir laikosi kitų saugumo rekomendacijų. Tad lankydamiesi jose išliksite saugūs.

Šiame tinklalapyje Vilniaus miesto savivaldybė pateikia sostinės sporto ir aktyvaus laisvalaikio veiklas organizuojančias įstaigas, kuriose galite užsiimti savo mėgstama sportine veikla bei kitais aktyviais hobiais. Žemėlapį bei pilną sąrašą su 96 vietomis, paskirstytomis į 4 kategorijas, rasite žemiau.

Jei norite prisijungti prie sporto įstaigų sąrašo, rašykite – vrt@vilnius.lt

Tapk

Kokia sporto šaka tu esi?

Išspręskite testą ir sužinokite, kokia sporto šaka esate!

Testas

Žemėlapis

Šis žemėlapis padės jums atrasti vietas, kurių iki šiol nežinojote. Įvairios sporto ar aktyvaus laisvalaikio vietos sužymėtos skirtingomis spalvomis: sporto klubai – rožine, vandens sporto vietos – mėlyna, aktyvaus laisvalaikio įstaigos – oranžine, o sporto aikštynai – žalia spalva! Apsilankykite naujose vietose netoliese jūsų darbo, vaikų mokyklų ar namų!

Sportuokite saugiai!

Vos įėję į patalpą dezinfekuokite rankas;

Vaikščiodami po įstaigų patalpas ar bendraudami su personalu dėvėkite kaukes;

Laikykitės saugaus čiaudėjimo ir kosėjimo etiketo;

Venkite apsilankymų įstaigose piko metu, sportuokite ankstų rytą ar pietų metu;

Veiklos metu, stenkitės neliesti veido;

Laikykitės saugaus atstumo;

Jei jaučiatės blogai, likite namie – saugokite kitus!

Sporto įstaigų ir aktyvaus laisvalaikio vietų sąrašas

Sporto klubai
Badmintono sporto klubas, Capital Badminton Club - Aušros Vartų g. 23, 869960684, http://www.cbc.lt/
Badmintono sporto klubas, Capital Badminton Club - Subačiaus g. 41, 869960684, http://www.cbc.lt/
Badmintono sporto klubas, Capital Badminton Club - Lukiškių skg. 5, 869960684, http://www.cbc.lt/
Badmintono sporto klubas, Capital Badminton Club - Ozo g. 14 c, 869960684, http://www.cbc.lt/
Badmintono sporto klubas, Capital Badminton Club - Antakalnio g. 120, 869960684, http://www.cbc.lt/
E – Fit - Birželio 23-osios g. 10A, 869473313, https://e-fit.lt/
E – Fit - Krivių g. 5, 862257796, https://e-fit.lt/
Fabijoniškių baseino sporto klubas - S. Nėries 45 A, 852034814, https://www.fabijoniskiubaseinas.lt/
Champion’s House By Sergej Maslobojev - Gabijos g. 38, 864866201, http://www.champions.lt/
City Boxing - Kalvarijų g. 143, 865996089, https://cityboxing.lt/
Brasa CrossFit - Žirmūnų g. 68, 868348534, https://www.brasacrossfit.lt/
Crossfit Vilnius - Ateities g. 10, 868429326, http://www.crossfitvilnius.com/
Priklausomi nuo sporto - S. Stanevičiaus g. 23, 868048118, https://priklausomi.lt/sporto-klubas/
Hobby Fitness - Žemynos g. 18, 867024768, https://hobbyfitness.lt/
NIA studija - Lvovo g. 9, 861240397, http://www.niastudija.lt/
In Balance - Lvovo g. 25, 860915101, https://ibsports.lt/
Vilniaus Kengūros - Vydūno g. 23-30, 863980081
HavanaSi šokių namai (Všį Dance house) - Lakūnų g. 24, 867131356, https://www.havanasi.lt/
Doggy Gym - Kolektyvo g. 2C, 865345794
Baltojo lotoso namai - V. Grybo g. 17, 861470700, http://www.baltojolotosonamai.lt/
AcroYoga Lietuva - Kalinausko g. 9A, 860043050, https://www.acroyoga.lt/
Benefit studija - Aukštaičių g. 6, 867166848, http://www.benefit.lt/
Gracie Barra - Maciulevičiaus g. 51, 862301702, https://www.graciebarra.lt/
VS Fitness - Ozo g. 18, 865212501, https://vs-fitness.lt/vilnius/
Diva namai - Gedimino pr. 16, 865990947, http://www.divanamai.lt/
VivaGym - K. Kalinausko g. 2B, 861283495, http://www.vivagym.lt/
Goodlife - Priegliaus g. 1, 868617991, http://goodlifeclub.lt/
Savicko sporto klubas - Justiniškių g. 62A, 852477722, https://www.savickosportoklubas.lt/
Savicko sporto klubas - Ąžuolyno g. 7, 861614477, https://www.savickosportoklubas.lt/
Fit Pro - Konstitucijos pr. 7, 866988855, https://www.fitpro.lt/
Alfa steps - J. Jasinskio g. 14A, 862477335, https://alfasteps.com/
MyGym - Laisvės pr. 125, 866997000, http://mygym.lt/
G7 - V. Grybo g. 7, 862037777, https://www.grybo7.lt/
Ego Forte - Savanorių pr. 124A, 864499992, https://egoforte.lt/
The Royal Athletic Club - M.K. Čiurlionio g. 84A, 852461675, http://www.raclub.lt/
Forum Sporto Klubas - Konstitucijos pr. 26, 861636013, http://www.forumpalace.lt/sporto-klubas/
Fitus - Ukmergės g. 308, 867608081, https://www.fitus.lt/
Get Fit - Ozo g. 14C, 867169932, https://www.getfit.lt/
Get Fit - Mindaugo g. 14B, 867169932, https://www.getfit.lt/
Impuls - Trinapolio g. 11, 19192, https://www.impuls.lt/
Impuls - Savanorių pr. 28, 19192, https://www.impuls.lt/
Impuls - Ozo parkas V. Gerulaičio g. 1A, 19192, https://www.impuls.lt/
Impuls - L. Asanavičiūtės g. 15, 19192, https://www.impuls.lt/
Impuls - Vienuolio g. 4, 19192, https://www.impuls.lt/
Impuls - Ozo g. 41, 19192, https://www.impuls.lt/
Impuls - Kareivių g. 14, 19192, https://www.impuls.lt/
Impuls - Fabijoniškių g. 97A, 19192, https://www.impuls.lt/
Gym Plius - Ukmergės g. 256, 861433555, http://gymplius.lt/
Gym Plius - Gedimino pr. 9, 861433555, http://gymplius.lt/
Gym Plius - Dariaus ir Girėno g. 2, 861433555, http://gymplius.lt/
Gym Plius - Viršuliškių g. 40, 861433555, http://gymplius.lt/
Gym Plius - Žemaitės g. 22, 861433555, http://gymplius.lt/
Gym Plius - Kalvarijų g. 88, 861433555, http://gymplius.lt/
Lemon Gym - Vydūno g. 2, 865677170, https://www.lemongym.lt/
Lemon Gym - Perkūnkiemio g. 4, 864047101, https://www.lemongym.lt/
Lemon Gym - Ateities g. 31B, 863815308, https://www.lemongym.lt/
Lemon Gym - Konstitucijos pr. 7A, 861571932, https://www.lemongym.lt/
Lemon Gym - P. Lukšio g. 34, 864315866, https://www.lemongym.lt/
Lemon Gym - Antakalnio g. 37, 864076636, https://www.lemongym.lt/
Vandens pramogos
Waterski - Padekaniškių g. 50, 869935500, https://waterski.lt/
Vichy Vandens Parkas - Ozo g. 14C, 852111115, https://www.vandensparkas.lt/
Wake Spot  - Balžio g. 31, 867877111, http://wakespot.lt/
WakeWay - Ežero g. 13, 868282775, http://wakeway.lt/
Wake-Inn Vilnius - Ežeraičių g. 2, 865556665, https://wakeinn.lt/wake-inn-vilnius/
Fabijoniškių Baseinas - S. Nėries g. 45A, 852034814, https://www.fabijoniskiubaseinas.lt/
Aktyvus laisvalaikis
Skypark - Verkių g. 29, 865009391, https://www.skypark.lt/
ElektroKart by Kartlandas - Dariaus ir Girėno g. 2, 861233303, https://elektrokart.lt/
Šaudykla - Žemaitės g. 6, 861626712, https://saudykla.lt/
Šaudymo centras - Pramonės g. 97-1, 869010009, https://www.saudymocentras.lt/
Vertical laipiojimo centras - Kalvarijų g. 143, 865238292, https://www.vertical.lt/
Bonobo - Savanorių pr. 180 , 863685302, https://www.bonobo.lt/
Laipiojimo salė Rock on - Ukmergės 283B, 861264988, http://www.laipiojimosale.lt/
E Power Arena - Ukmergės g. 298, 863064000, https://epowerarena.lt/
Plytinės kartodromas - Plytinės g. 27, 869956704, https://plytineskartodromas.lt/
Kartlandas - Parodų g. 1, 862633555, https://www.kartlandas.lt/
Muay Thai klubas Sinobis - Žemaitės g. 21, 867552970, http://www.muaythaisinobis.lt/index.html
Tornado Taekwondo - T. Kosciuškos g. 11, 867021701, https://tornadotkd.lt/
Vilnius Boxing - Olimpiečių g. 17, 869980819, https://vilniusboxing.lt/index.html
Fighters Gym - Šeškinės 22A, 863333370, http://www.fightersgym.lt/
Studija „Šok Flamenko“ - J. Basanavičiaus 33 - 1, 867533809, https://sokflamenko.lt/
UNO Parks - Panerių g. 43, 869858234, http://www.unoparks.lt/
Aikido Aikikai Asociacija Sūkurys - Lakūnų g. 24, 861200688, http://www.aikidosukurys.lt/
Neringos Kirklienės šokių mokykla „LINEDANCE“ - Lakūnų g. 24, 869813428, https://www.sokiumokykla.eu/
Šaudykla „Strėlė“ - Liepsnos g. 3, 869840861, https://www.strele.lt/saudykla/
Vilniaus miesto sporto žaimų klubas „Žuvėdra“ - Laisvės pr. 89-33, 868751721
Aikido mokykla „Aidas“ - Studentų g. 45, 860697458, https://aikido-aidas.lt/
Moteriškumo erdvė Shakti – Rytietiški šokiai - Jakšto g. 9, 867508787, http://www.shakti.lt/
Vilniaus Dziudo Klubas „Olimpinė viltis“ - Ąžuolyno g. 5, 863616299, http://www.olimpineviltis.lt/
Sporto aikštynai
SEB arena - Ąžuolyno g. 7, 865504050, https://www.sebarena.lt/
Delfi sporto centras - Ozo g. 14C, 869184466, https://www.delfisportocentras.lt/
Sportima - Ąžuolyno g. 5, 861821668, https://www.sportima.lt/
Vilniaus regbio akademija - Lvovo g. 99-1, 861016354, http://www.regbioakademija.lt/
Paplūdimio tinklinio sporto klubas „Auksma“ - Žirmūnų g. 70, 862071992, https://www.pliazotinklinis.lt/
Vilniaus tinklinio mokykla - Subačiaus g. 45, 867460775, https://www.tinklinis.net/
Lietuvos neįgaliųjų teniso klubas - T. Ševčenkos g. 12 - 5, 865527700, https://www.lntk.lt/
Vilniaus teniso akademija - Ąžuolyno g. 7, 865236466, https://www.tenisoakademija.lt/
Baltic Tennis - Telšių g. 17, 862099399, https://www.baltictennis.lt/lt/apie-mus
Teniso pasaulis - B. Radvilaitės g. 6a, 865504050, https://www.sebarena.lt/
Asociacija Teniso klubas Balzekas tennis school - Telšių g. 17, 868885123
Žveryno teniso kortai - J. I. Kraševskio g. 2, 860263326